PONITAS proponuje specjalistyczny montaż wykładzin do przeróżnych miejsc. Zwykle specjaliści zajmują się montażem w obiektach biurowych oraz w hotelach, lecz mają możliwość również wykonywać wykładziny dla licznych zakładów pracy. Brygada ma bardzo duże doświadczenie, wobec czego wyznaczone usługi wykonywane są prędko a także z zachowaniem dbałości o detale.

W każdej sytuacji, w trakcie montaż wykładziny biurowej zostaje zachowany czas podawany klientom. Praca zaczyna się od właściwego przygotowania posadzki do założenia listew przypodłogowych, abstrahując od tego, jakiego są one rodzaju. Zakład realizuje usługi w całej Polsce. Do czynności wykorzystane są tworzywa firmowe albo te, które wybiera klient. Ze względu na to, że wszystko wykonane jest bardzo dbale, posadzka bez wątpienia będzie w idealnym stanie przez długi czas.

Zleceniodawcy mogą oczekiwać na fachowe rady po stronie specjalistów, jacy udzielą podpowiedzi, w jaki sposób każdego dnia zadbać o daną wykładzinę w obiekcie, by jak najdłużej pozostawała trwała oraz wyglądała jak najlepiej. Propozycja usługowa firmy obejmuje spory wybór wzorów, dopasujących się w każdą aranżację wnętrz. Nie ma tu znaczenia, czy będzie chodziło o wnętrza mieszkalne, biurowe, hotelowe, w obiektach przemysłowych, lub w obiektach handlowych. Wybrane z realizacji można oglądać na witrynie www, jak i bezzwłocznie znaleźć dane do kontaktu z pracownikami PONITAS, żeby zaprezentować im własne oczekiwania.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY