Oferujemy Państwo najwyższej jakości świąteczne choinki naturalne pochodzące z naszej profesjonalnej szkółki, jaka odznacza się wieloletnimi tradycjami w aspekcie hodowli. Celowo dla Państwa mamy starannie wyselekcjonowane drzewka, to naturalnie dzięki którym święta Bożego Narodzenia w Państwa domach nabiorą niezwykłego uroku. Złożone przez Państwa zamówienie zrealizujemy prędko oraz na czas, zarządzamy własnym transportem.

Zamówioną choinkę można u nas też odebrać osobiście po uprzednim uzgodnieniu terminu. Specjalizujemy się w takich odmianach jak świerk zwykły, świerk srebrny oraz jodła kaukaska. Nasze drzewka osiągalne są zarówno w wersji ciętej, jak oraz doniczkowej – znacznie więcej na jodła hurt Warszawa. Stosujemy nowoczesne techniki doniczkowania, to naturalnie dzięki czemu zakupione u nas drzewko z powodzeniem sprawdzi się nie wyłącznie w roli świątecznej dekoracji, ale będzie też nawało się w następnej kolejności do przesadzenia. Z kolei drzewka cięte są przez nas przygotowane specjalnie z uwzględnieniem jakichkolwiek wymogów bożonarodzeniowych (w tym wariancie nie ukorzeniamy drzewek).

Prócz drzewek odszukacie Państwo w należącej do nas szerokiej ofercie także właściwe siatki oraz donice na choinki w szerokiej gamie kształtów, rozmiarów i barw. Prowadzimy sprzedaż również hurtową, jak i detaliczną. Podczas transportu zabezpieczamy choinki, żeby dotarły do Państwa nieuszkodzone, w całej swej pięknej okazałości. Pozostajemy przekonani, iż nasze propozycje w pełni sprostają Państwa oczekiwaniom. Cieszymy się opinią należytego partnera i uczciwego sprzedawcy. Gwarantujemy sto procent satysfakcji i zadowolenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY