Rzetelne podejście teamu z Przeprowadzki od A do Z sprawia, że ta firma z Krakowa jest z chęcią wybierana przez klientów prywatnych a także przez właścicieli firm, którzy w przyszłości mają przed sobą przeprowadzkę. Indywidualna realizacja zamówień to zapewnienie dla klientów, że zakres przeprowadzki będzie dopasowany do ich oczekiwań. Znaczące jest wszystko: sposób pakowania, zabezpieczenia oraz przewożenia.

Poza tym można oczekiwać na porady, w jaki sposób umiejętnie się spakować. Poza przewozem standardowych przedmiotów pracownicy z Przeprowadzki od A do Z zajmą się przewożeniem elementów umeblowania i rzeczy drogocennych. Nic nie zostanie porysowane. Podczas spakowania załoga niczego nie poniszczy i utrzyma dyskrecję.

Przenoszenie, rozłożenie i montaż mebli, zapakowanie domowych sprzętów, papierów firmowych, elementów szklanych, dzieł sztuki i sprzętu sportowego to zadania zrobione sprawnie i bez ryzyka zniszczenia. W chwili rozpoczęcia współpracy pracownicy precyzyjnie wszystko rozplanują, a później dostarczą do mieszkania albo przedsiębiorstwa klienta kartony, zabezpieczając całość, aby nie zniszczyła się podczas przewozu. Na elementy ze szkła przeznaczone są specjalne kartony z przegródką, żeby nic się nie stłukło.

Na delikatne przedmioty nakładana jest folia bąbelkowa. Przy przenoszeniu większych gabarytów pracownicy korzystają z wózków oraz specjalnie zaprojektowanych pasów. Wszystkie przeprowadzki są ubezpieczone. Doświadczeni pracownicy oraz kierowcy realizują też przeprowadzki na terenie Polski i zagraniczne.

Pojazdy zaliczające się do floty firmy Przeprowadzki od A do Z są odpowiednio przygotowane do realizowania przeprowadzki. Zleceniodawcy cenią również niewygórowane ceny. Firma rozpoznawalna jest również z realizacji przeprowadzek nietypowych. Wszystkie rzeczy unikatowe lub mających większą wagę mogą zostać przewiezione. Ponadto, mogą też być utworzone specjalne konstrukcje, umożliwiające włożenie dobytku w nietypowe miejsca.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY