Propozycja firmy BIOS dla przedsiębiorców zawiera podobne świadczenia jak w wypadku klientów prywatnych. Do tej pory na usługi takie jak deratyzacja zdecydowały się: zakłady produkcyjne w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, młyny, placówki służby zdrowia, sklepy, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie oraz obiekty publiczne.

Usługi powiązane z dezynfekowaniem, związane z dezynsekcją i usługi usuwania szkodników przeznaczone dla przedsiębiorców są częściej wykonywane aniżeli dla klientów indywidualnych. Przyjazne dla środowiska, efektywne i bezpieczne wyraźnie wpływają na czystość w zakładzie pracy oraz stają się niezbędne podczas sytuacji kryzysowych.

Specjaliści z BIOS od dwóch dekad są liderami na rynku. Każda dezynfekcja w obiektach w jakich jest to wskazane przywraca czystość mikrobiologiczną w otoczeniu. Jeśli zaś klient biznesowy będzie zmagać się z uciążliwymi owadami, może korzystać z usługi dezynsekcji. Pozostałe usługi z jakich mogą skorzystać przedsiębiorcy to: usuwanie gniazd os i szerszeni, zwalczenie pluskwy domowej, odkomarzanie oraz zwalczanie much, usunięcie alergenów, zwalczanie prusaków i karaluchów oraz osuszenie i odgrzybianie budynków.

W obiektach hotelowych alergeny usuwane są przy użyciu nowoczesnej metody Allergoff PRO. To pozwala wyciszyć alergeny kurzu. nawet na pół roku. Jeśli ktoś pierwszy raz korzysta z usług podanej firmy to może dowiedzieć się wiele na temat współpracy z witryny internetowej. Oferta biznesowa jest oddzielnie przedstawiona, wobec czego nie trzeba tracić czasu na szukanie. Można również konsultować się z pracownikami, jacy dokładnie będą prezentować usługę na jakiej będzie zależało klientowi i określą, ile czasu może zająć jej wykonanie. To pozwoli szybciej podejmować decyzję o zdecydowaniu się na współpracę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY