Czytelnie przygotowany kwestionariusz, jaki należy uzupełnić, by uzyskać kosztorys ze skupu nieruchomości został opracowany przez specjalistów ze 123skupnieruchomości. Dlatego jest zrozumiały oraz zawiera najważniejsze wiadomości o danej nieruchomości, umożliwiające szybko orientować się co do nieruchomości i tego, ile można za nią zaoferować.

Przechodząc na witrynę skup nieruchomości za gotówkę Kraków wystarczy wskazać: nazwę ulicy i numer budynku, stan techniczny nieruchomości, miasto, rok wybudowania, powierzchnię w metrach kwadratowych oraz piętro. Standard może być: wysoki, dobry i raczej do remontu. Można także wskazać uzupełniające wiadomości w temacie: windy, miejsca postojowego, balkonu lub tarasu, bądź też posiadania piwnicy lub komórki lokatorskiej. Po wskazaniu danych jakimi są imię, e mail i telefon wystarczy wysłać formularz oraz poczekać na odpowiedź. Można otrzymać ją w niecałe piętnaście minut.

Walory współpracowania z firmą to: bezpłatna wycena nieruchomości, szybka wypłata gotówki za mieszkanie, dom lub działkę, zaangażowana obsługa konsumentów oraz wsparcie na etapie załatwienia najważniejszych kwestii formalnych. Firma dysponuje własnym kapitałem, a więc jest w stanie zapłacić dobre pieniądze za ofertę klienta. Transakcje odbywają się sprawnie, co ma znaczenie dla osób, którym będzie zależało, aby mieszkania pozbywać się w krótkim czasie. Skup domu za gotówkę jest dobrym rozwiązaniem także dla osób, które sprzedaż domu albo działki określają jako duże wyzwanie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY