Rodzaje pudełek, jakie produkuje Opakomar są przeróżne, wobec czego klienci ochoczo zdecydowani są na to, by zlecenia realizować dokładnie w tym miejscu, bo mają świadomość, iż posiadają sposobność zamawiać takie pudełka ozdobne na prezent, które będą spełniały ich oczekiwania. Oferta obejmuje: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo oraz pudełka okładkowe z magnesem. Abstrahując od tego, jakie klient zamówi pudełka ozdobne na prezent, może oczekiwać, iż będą one wykonane wzorcowo i w krótkim czasie.

Typ opakowania uzależniony jest przede wszystkim od tego, co ma się w nim znaleźć. Pudełka zostały zrobione z mikrofali o gramaturze 385 gr i oklejone są barwnym papierem. Mogą mieć ściągane wieczko, wstążki lub magnes. Grubość ścianki to około 1,8 do 2 milimetrów, a gramatura ma od 90 do 130 gr. Najmniejsze zamówienie, jakie można składać na pudełka ozdobne prezentowe to 50 sztuk.

Pudełka są natychmiastowo przygotowane do użytkowania i nie ma potrzeby ich składać. Trwałe opakowania ozdobne wyglądają bardzo dobrze oraz ukazują profesjonalizm marki, która w nie zainwestuje. Mogą zostać oklejane jednokolorową albo wielokolorową okleiną w środku. Wymiary, jakie będą mieć opakowania ozdobne na prezent są uwzględnione w asortymencie, ale też można zdecydować się na składanie zamówienia indywidualnego.

Na dodatek opakowania ozdobne prezentowe w wersji Exclusive są kaszerowane. Opakowania z logo mogą być zrobione dowolną metodą: hot stampingu, druku sitowego albo offcetu. Interesująco wyglądają pudełka okładkowe z magnesem. Wskazany producent opakowań ozdobnych zadbał o to, aby równocześnie były ekskluzywne i praktyczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY