Nowoczesne akumulatory żelowe HAZE udostępnione są w sklepie internetowym akumulatory-zelowe.pl. Jest to sklep należący do oficjalnego importera HAZE w Polsce, czyli do firmy COMSYSTEM. Produkty od czołowego dostawcy na świecie spełnią wymagania wszystkich użytkowników. Kupujący, którzy dokonują tutaj zakupów mają świadomość, że mają do wybrania wyroby najwyższej klasy. Każdy Akumulator litowo-jonowy jest przed przekazaniem do użytku precyzyjnie sprawdzony. Są one nowe a także spełnią wszystkie normy użytkowania.

Przyznana jest na nie dwunasto miesięczna lub dwudziesto cztero miesięczna gwarancja. Produkcja odbywa się zgodnie z normą ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004. Mają one znak CE i spełniają wymagania jakościowe norm: 896 – 2, DIN 43534 oraz BS 6290p.4, EUROBAT i UL 1989. Wymiary akumulatorów są standardowe oraz z tego względu idealnie dopasują się w poprzednie miejsce. Można również liczyć na złożenie zamówienia indywidualnego, o ile szuka się akumulatora do wózka inwalidzkiego lub do skutera.

Bezobsługowe akumulatory przeznaczone są do silników elektrycznych, wózków i skuterów elektrycznych, pojazdów specjalnych, maszyn transportowych i podnoszących, maszyn czyszczących, a także do energii odnawialnej, jachtów i łodzi. Warto też zwrócić uwagę na specjalną serię MARINE GEL, mającą wszystkie właściwości oraz zalety z serii Electric Vehicle. Ta seria dedykowana jest do pracy na jachtach, łodziach, motorówkach oraz na innego rodzaju sprzęcie do pływania. Wszystkie akumulatory z katalogu wliczają się do niezawodnych.

Ich elektrolit jest unieruchomiony pod postacią żelu. Dystrybucja w sklepie jest zarówno detaliczna, jak i hurtowa. Przy większych zamówieniach można oczekiwać korzystnych rabatów. Z tego względu wszystkie osoby, które interesują się zakupem powinny złożyć pytania ofertowe. Akumulatory żelowe do pojazdów elektrycznych polecane są przede wszystkim do pojazdów golfowych, wózków elektrycznych, skuterów elektrycznych, wózków inwalidzkich, pojazdów użytkowych, jak i do pojazdów platformowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY