Fachowe projektowanie wnętrz komercyjnych to domena działającej na terenie Warszawy firmy ZEN. Jest to punkt, w jakim opłaca się złożyć projekt, bo szybko można będzie przekonać się, że zatrudnieni tutaj architekci wnętrz bardzo dobrze znają się na swojej pracy. Nie tylko robią wszystko zgodnie z zasadami, lecz też zachowają kreatywność.

Specjaliści mają spore doświadczenie w projektowaniu wnętrz komercyjnych, a wykonane dotychczas realizacje można sprawdzić na ich stronie www. Można na przykład zobaczyć projekty salonów fryzjerskich, pubów, salonów sprzedaży z dowolnej branży, bądź części wspólnych apartamentowców. Wyspecjalizowany projektant wnętrz ma na względzie to, by każdy z projektów pozostawał innowacyjny.

Zleceniodawca w trakcie pierwszej konsultacji musi precyzyjnie przedstawić, co jest dla niego ważne i jaka grupa docelowa będzie korzystała z jego obiektu. Na tej podstawie architekci utworzą projekt jaki spełni wszystkie oczekiwania. Będzie to projekt 4D albo zaprezentowany jako wirtualny spacer 360 stopni. Technologia wirtualnej rzeczywistości daje szansę na przyjrzenie się bliżej zaproponowanym rozwiązaniom i pozwoli dostrzegać wszystkie detale wyznaczonej inwestycji.

Taka koncepcja pozwoli też na wprowadzenie zmian różnego typu, żeby wszystko było spójne. Dzięki temu też architekci mogą jeszcze bardziej zrozumieć, na czym będzie zależało klientom. Z oferty pracowni mogą korzystać klienci z całej Polski. ZEN ma sporo doświadczenia w pracy na odległość, dlatego można decydować się nie tylko na zrobienie projektu, ale też na usługę zrobienia elementów umeblowania na zamówienie. Pracownicy ZEN współpracują z najlepszymi stolarniami w kraju oraz z dostawcami najwyższej jakości systemów, co daje okazję na całościowe wyposażenie mieszkania. Meble będą wykonane z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów wykończeniowych i będą trwałe przez długi czas.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY