Nowoczesne wyroby oraz świadczenia to przedmiot działalności firmy Nestro. Wynika to z dużego poziomu wykwalifikowania pracowników, jacy pracują w tym miejscu. W dodatku eksperci ciągle obserwują rynek i kierują się trendami technologicznymi, ale też wymaganiami klientów. Wyroby, jakie proponuje Nestro mogą służyć oszczędzaniu energii i bardzo dobrze oddziałują na ekologię. Sprawnie działające urządzenia filtracyjne doskonale sprawdzą się w wielu branżach.

Zaprezentowana marka zasłynęła z tego, że jako pierwsza wprowadziła na rynek wentylatory podciśnieniowe zamiast nadciśnieniowych. Są one bardziej efektywne, a ich konstrukcja jest lżejsza oraz trwała. Technika podciśnieniowa może zdobyć przede wszystkim popularność w branży meblowej oraz drzewnej. Poza techniką filtracyjną wpływa na to przechowywanie w budowlach przeznaczonych do składowania materiałów sypkich, z zastosowaniem systemów wygarniania oraz spalania materiału poprodukcyjnego w kotłach Nestro. Systemy takie idealnie sprawdzają się w nawet wyjątkowo uciążliwych okolicznościach pracy. Są niezawodne oraz nie wymagają częstej konserwacji.

Nie jest dziwne, że maszyny wskazanej marki znane są na całym świecie. Poza wykonaniem maszyny dla potrzeb konkretnego zakładu pracy, specjaliści zajmują się również jego wdrażaniem oraz szkoleniem pracowników. Elastyczne technologie Nestro mogą przystosować się do przeróżnych warunków pracy. Portfolio firmy można zobaczyć na stronie www.

Marka zrealizowała do tej pory dużo usług z zakresu odpylania, transportu oraz oddzielania wiór, pyłów i innych surowców lżejszych, jak też powietrza i gazów w zakładach zajmujących się obróbką papieru, pyłu, drewna, lakieru, tworzyw sztucznych, śmieci oraz paliw stałych. Wyroby rozdzielone są na kategorie: instalacje odpylające, technika odpylania i odwiórowywania, technika recyklingu, technika obróbki powierzchni, technika spalania zrębek i wiór, technika sterowania i wizualizacji. Oferta podzielona jest pod względem branż mogących korzystać z poszczególnych wyrobów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY