Trwałe tynki do wykonywania elewacji zewnętrznych proponuje firma GREINPLAST. Tynki akrylowe mają specjalne właściwości, umożliwiające uzyskiwanie idealnych wyników. Udostępnione tynki akrylowe można bez problem nakładać. Tynk jaki powstał na podstawie innowacyjnych technik nadaje się do ułożenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym oraz pozostałych.

Tynk akrylowy można nałożyć po dwudziestu ośmiu dniach od położenia podłoża. W dodatku ten rodzaj tynku świetnie sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum 3 dniach od ich zrobienia. Podany produkt to integralny element zestawu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw została udostępniona przez wytwórcę i można się z nią zapoznać na stronie www.

Jeżeli kupujący mają takie życzenie, mogą zostać zrealizowane zlecenia indywidualne pod kątem barwy tynku. To daje pewność, że abstrahując od tego, jaką się przewiduje kolorystykę dla elewacji, można spodziewać się, że ze wsparciem konkretnej firmy można to pozyskać. Tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach 25 kg. Konsumenci zainteresowani jego kupnem mogą obeznać się z opisem na stronie www. Do ich dyspozycji zostają również: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest systemu.

W wypadku jakichkolwiek zapytań można kontaktować się z obsługą klienta. Z uwagi na szybkość oraz łatwość aplikacji, tynk akrylowy stosuje się bardzo często. Opłaca się wybrać ten określony preparat, żeby mieć gwarancję jak najlepszej jakości. Z uwagi na to, że w jego formule uwzględniona jest specjalna kombinacja środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki typ tynku jest umieszczony. Oznacza to, że nowoczesny tynk cienkowarstwowy może zostać nakładany w każdych warunkach środowiskowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY