Mechelinki to apartament stworzony dla osób, które chcą odpoczywać od wakacyjnego zgiełku. Nastrojowe i w pełni wyposażone mieszkanie spełnia wymagania wielu osób. Każdy gość może tutaj przyszykować dla siebie posiłek, pić kawę, zobaczyć film lub przygotować relaksującą kąpiel. Wygodne łóżka pozwolą odpocząć po dniu spędzonym na zwiedzaniu.

I jeśli ktoś chce tutaj przyjechać w podróż służbową to też może skorzystać z takiej możliwości. Może tutaj w spokoju wypełniać obowiązki zawodowe, a wieczorem spacerować po plaży, do jakiej piechotą dojdzie w niecałe 4 minuty. Wszystkie ułatwienia oraz modernistyczne wyposażenie spowodują, że czas w takim mieszkaniu goście będą wspominali bardzo przyjemnie. Można będzie doskonale wypoczywać nad polskim morzem. Mechelinki to mniejsza miejscowość znajdująca się w pobliżu Rewy i Gdyni.

Z tego względu to doskonała propozycja dla osób, które nie lubią spędzać czasu wolnego w większych kurortach. Gustownie urządzone mieszkanie będzie idealną alternatywą dla większego obiektu hotelowego. Wszechstronnie wyposażone mieszkanie da szansę komukolwiek wypoczywać tak jak preferuje wyjątkowo: w mieszkaniu można będzie spędzić mniej albo więcej czasu, zależnie od preferowanego stylu odpoczywania.

Kiedy zaś aura nie będzie dobra, to można spędzić czas na większym tarasie. Żeby zarezerwować pobyt, trzeba skontaktować się z właścicielami, pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy wynajmującej apartament to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ prosperującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciel MARIO COMPANY ma jeszcze apartament w Gdyni, zarządzany na równie imponującym poziomie.

Z tego względu opłaca się mu zaufać i zdecydować się na pobyt w ekskluzywnym oraz spokojnym mieszkaniu. Mieszkanie przeznaczono dla ośmiu osób. Metraż mieszkania to sto osiem metrów kwadratowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY